ثبت نام آنلاین (غیرحضوری) از پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد

ضمن عرض تبریک مجدد بابت قبولی شما در دانشگاه دیلمان لاهیجان، به اطلاع شما عزیزان میرساند، در راستای پیشگیری از شیوع بیشتر ویروس کرونا، تمامی مراحل ثبت نامی بصورت آنلاین امکان پذیر بوده و در این مرحله نیازی به مراجعه حضوری نخواهد بود.

 

برای ثبت نام از صفحه اول و اصلی سایت بر روی تصویر ثبت نام آنلاین کلیک نموده و فیلدهای مربوطه را بارگذاری نمایید. لازم است مدارک موردنیاز را ازقبل اسکن نمایید تا هنگام تکمیل فرایند مشکلی نداشته باشید.در تمامی مراحل اگر سوالی دارید می توانید طی تایم اداری با کارشناس تحصیلات تکمیلی (خانم رضوانی) از طریق شماره تماس 42245500 داخلی 106 و یا آیدی تلگرام @s_afsah مرتبط گردید.

 

همچنین برای بخش مالی مبلغ علی الحساب یک میلیون تومان درنظر گرفته شده که لازم است به شماره کارت اعلام شده دانشگاه واریز کنید تا پس از تکمیل مراحل اعلام شده، در لیست دریافت برنامه انتخاب واحد قرار بگیرید.

 

توجه: درصورتی که در انجام ثبت نام آنلاین مشکل دارید می توانید با در دست داشتن مدارک ذکر شده، با رعایت پروتکل های بهداشتی، حضورا به دانشگاه مراجعه نمایید.

مدارک مورد نیاز :

1) اصل شناسنامه و 2سری کپی از تمامی صفحات شناسنامه
2) اصل کارت ملی (کارت هوشمند) و 2سری کپی از پشت و روی کارت
3) چهار قطعه عکس سه در چهار برای آقایان و خانمها

4) مدرک دوره کارشناسی + 2 سری کپی

توجه: آن دسته از پذیرفته‌شدگانی که در زمان اعلام نتایج اولیه و تکمیل فرم انتخاب رشته مورخ 21/3/1399لغایت 28/3/1399دانشجوی سال آخر بوده‌اند و حداکثر تا تاریخ 30/07/1399 فارغ‌التحصیل می‌شوند، دانشجوی سال آخر شناخته شده و لازم است فرم معدل دانشجویان سال آخر را از موسسه آموزش عالی محل فارغ‌التحصیلی دوره کارشناسی دریافت و آن را در زمان ثبت‌نام آنلاین بعنوان مدرک تحصیلی به دانشگاه دیلمان ارائه نمایند.

5) تصویر برابر اصل شده ی مدرک کاردانی + 2 سری کپی(مخصوص دانشجویانی که کاردانی و کارشناسی را جداگانه اخذ نموده اند)

6) اصل کارت پایان خدمت (معافیت از خدمت) + 2سری کپی پشت و روی کارت
* اصل برگه ی ابطال معافیت تحصیلی دوره کارشناسی و یا برگه اعزام بدون غیبت (مخصوص آقایان مشمول خدمت نظام وظیفه عمومی)