قابل توجه دانشجویان مشروط و سنواتی

کلیه دانشجویانی که سنوات تحصیلی آنها به پایان رسیده و یا 2 یا 3 ترم مشروط شده انداز تاریخ9/6/93لغایت 11/6/93 فرصت دارند از ساعت  12-8  به آموزش مراجعه نمایند .

بدیهی است در صورت عدم مراجعه در زمان مقرر وضعیت دانشجو اخراج خواهد بود .

۱۳۹۳/۶/۹      

زمان انتخاب دانشجویان مهمان شده به موسسه دیلمان

قابل توجه دانشجویان مهمان شده  به موسسه دیلمان: زمان انتخاب واحد این عزیزان مورخ 22/6/93  از ساعت   11-8 خواهد بود .

دانشجویان عزیزی که قصد میهمانی را دارند می بایست نامه دروس ارائه شده دانشگاه مبدا را به همراه تصویر شناسنامه و کارت ملی و کارت دانشجویی را به همراه داشته باشند .

۱۳۹۳/۶/۸      

زمان انتخاب واحد دانشجویان مشروط و سنواتی

قابل توجه دانشجویان مشروط و سنواتی

دانشجویان مشروطی=به دانشجویانی که معدل کل آنها زیر12 باشددانشجوی مشروطی گفته می شود .

دانشجویان سنواتی=به دانشجویانی که در مهلت قانونی برای یک مقطع تحصیلی فارغ التحصیل نشوند و برایشان درخواست فرصت اضافی(سنوات)جهت ادامه تحصیل شود دانشجویان سنواتی می گویند .

زمان انتخاب واحد این دانشجویان مورخ 23/6/93  از ساعت 11-8 خواهد بود .

۱۳۹۳/۶/۸      

تاریخ و مدارک موردنیاز ثبت‌نام از پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 93

تاریخ ثبت‌نام از پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد ناپیوسته

  ضمن عرض تبریک به شما دانشجویان عزیز و آرزوی موفقیت در تمامی مراحل برای شما عزیزان،می‌بایست براساس برنامه زمانی در یکی از روزهای شنبه 8/6/93، یکشنبه 9/6/93، دوشنبه 10/6/93 و سه‌شنبه 11/6/93 از ساعت 8/30 الی 11/30 برای ثبت‌نام به موسسه مراجعه نمایید

توجه: کلیه پذیرفته شدگان می‌بایست در زمان مقرر برای ثبت‌نام به موسسه مراجعه نمایند، بدیهی است عدم مراجعه پذیرفته‌شدگان در تاریخ‌ یا تاریخ‌های تعیین شده برای ثبت‌نام، به منزله انصراف از ادامه تحصیل آنان تلقی خواهد شد.

 برای دانلود فرمهای ثبت نام روی اعداد زیر کلیک کنید

 1    2   3

مدارک‌ لازم‌ برای‌ ثبت‌نام‌

1- اصل‌ دانشنامه یا اصل گواهی موقت دوره کارشناسی‌ (لیسانس‌) مورد تایید وزارت‌ علوم‌، تحقیقات‌ و فناوری‌ به همراه سه سری کپی که  در آن‌ معدل‌ دوره‌ کارشناسی‌ (لیسانس‌) قید شده‌ باشد‌. بهمراه ریزنمرات تایید شده (دارای مهر و امضاء)

تبصره ‌1- پذیرفته‌شدگانی‌ که‌ به‌ دلایلی‌ قادر به‌ ارائه‌ اصل‌ مدرک‌ کارشناسی (لیسانس‌) نمی‌باشند، لازم‌ است‌ اصل‌ گواهی‌ تایید شده‌ توسط دانشگاه‌ یا موسسه‌ آموزش‌ عالی‌ محل ‌اخذ کارشناسی‌ (لیسانس‌) با محتوی فرم 14 پیوست دفترچه سازمان سنجش 

تبصره 2- آن دسته از پذیرفته‌شدگانی که به هنگام ثبت‌نام و شرکت در آزمون (زمان ثبت‌نام 12/8/92 لغایت 19/8/92) دانشجوی سال آخر بوده‌اند و حداکثر تا تاریخ 31/6/93 فارغ‌التحصیل می‌شوند، دانشجوی سال آخر شناخته شده و لازم است فرم معدل دانشجویان سال آخر مندرج در صفحه 28 دفترچه راهنمای (شماره 1) این آزمون که میانگین کل واحدهای گذرانده آنان براساس‌ (‌0) تا (20) تا تاریخ 31/6/92 و یا 30/11/92 توسط موسسه آموزش عالی محل فارغ‌التحصیلی دوره کارشناسی در فرم مذکور درج و قبلاً به تایید مسوول ذیربط رسیده است را  زمان ثبت‌نام ارائه نمایند. و همچنین گواهی اشتغال به تحصیل از دانشگاه دوره کارشناسی

تبصره ‌3- دانشجویانی که دارای مدرک کارشناسی ناپیوسته می باشند(کاردانی و کارشناسی مجزاباشد)لازم است اصل مدرک و ریزنمرات هر2مقطع کاردانی و کارشناسی را به موسسه آموزش عالی دیلمان ارائه نمایند.

استثناء: آن دسته از داوطلبانی که دانشجوی سال آخر بوده و به عنوان رتبه اول در این آزمون شرکت نموده‌اند، معدل فارغ التحصیلی اعلام شده آنان از سوی موسسه آموزش ‌عالی محل فارغ‌‌التحصیلی دوره کارشناسی آنان، لحاظ گردیده و لازم است مطابق بند یک فوق و یا تبصره آن عمل نمایند.

2 - اصل‌ شناسنامه‌ و کارت ملی و سه سری‌ فتوکپی‌ از تمام‌ صفحات‌ آنها.

3 - شش‌ قطعه‌ عکس‌ تمام‌ رخ‌ 4×3 تهیه‌ شده‌ در سال‌ جاری‌.

تبصره- 8 قطعه‌ عکس‌ تمام‌ رخ‌ 4×3 تهیه‌ شده‌ در سال‌ جاری‌ منحصراً برای‌ برادرانی‌ که‌ با توجه‌ به‌ ضوابط پس‌ از ثبت‌نام‌ در موسسه‌ آموزش‌ عالی‌، برای‌ آنان‌ معافیت‌ تحصیلی‌ صادر می‌گردد.

4 -  مدرکی‌ که‌ وضعیت‌ نظام‌ وظیفه‌ را با توجه‌ به‌ بند «مقررات‌ وظیفه‌ عمومی»‌ مندرج‌ در صفحه 2 دفترچه‌ راهنمای‌ شماره‌ یک‌ آزمون‌ ورودی‌ تحصیلات‌ تکمیلی‌ (دوره‌های‌ کارشناسی‌ ارشد ناپیوسته‌ داخل‌) سال 1393 مشخص‌ کند (برای‌ برادران‌).

5- حکم‌ مرخصی‌ سالانه‌ یا موافقت‌ کتبی‌ و بدون‌ قید و شرط سازمان‌ متبوع‌ برای‌ کارمندان‌ دولت.

6- معرفی‌نامه‌های‌ ذیل ‌لازم‌ است‌ حداکثر تا قبل‌ از انتخاب‌ واحد برای‌ نیمسال‌ دوم‌ سال‌ تحصیلی‌ 94-1393 توسط ارگانهای ذیربط‌ از محل مربوط صادر و به‌ موسسه‌ آموزش‌ عالی‌ محل‌ قبولی‌ ارسال شده باشد، ‌در غیر اینصورت‌ از ثبت‌نام داوطلبانی که فرم آنان ‌در موعد مقرر واصل نشده باشد، برای ‌نیمسال‌ دوم‌ سال‌ تحصیلی‌ جاری‌ ممانعت‌ به‌ عمل‌ خواهد آمد و قبولی‌ آنان‌ «کان‌ لم‌ یکن» تلقی‌ می‌گردد.

داوطلبانیکه با استفاده از سهمیه‌های بنیاد شهید و امور ایثارگران و ستاد کل نیروهای مسلح پذیرفته ‌شده‌اند در زمان ثبت‌نام نیازی به ارائه تائیدیه سهمیه ثبت‌نامی از سوی ارگان ذیربط ندارند و ملاک تائید سهمیه آنان همان عنوان سهمیه درج شده در فایل قبولی دانشگاهها و موسسات آموزش عالی می‌باشد.

7- اصل‌ گواهی‌ تایید شده‌ توسط دانشگاه‌ یا موسسه‌ آموزش‌ عالی‌ محل‌ اخذ کارشناسی‌ (لیسانس‌) برای‌ آن‌ دسته‌ از داوطلبانی‌ که‌ با توجه‌ به‌ مفاد آیین‌نامه ادامه تحصیل فارغ التحصیلان رتبه اول دوره کارشناسی مصوب 5/2/1390 وزارت‌ علوم‌، تحقیقات‌ و فناوری‌ با امتیاز‌ رتبه‌ اول‌ پذیرفته‌ شده‌اند

تذکرات‌ مهم

1ـ حضور شخص پذیرفته شده جهت ثبت‌نام الزامی است و ثبت‌نام منحصراً در تاریخهای اعلام شده توسط هر دانشگاه و با ارائه مدارک کامل مندرج در این اطلاعیه صورت می‌پذیرد.

2ـ معدل‌ لیسانس‌ پذیرفته‌ شده‌ باید با معدلی‌ که‌ قبلاً در زمان ثبت‌نام برای شرکت در آزمون به‌ سازمان‌ اعلام‌ نموده‌، یکسان‌ باشد، بدیهی است از ثبت‌نام قطعی آن دسته از داوطلبانی که دارای مغایرت معدل باشند (معدل مندرج در مدرک آنان کمتر از معدل اعلام شده به این سازمان باشد) جداً خودداری خواهد شد.

از پذیرفته شدگانی که دارای مغایرت معدل (معدل مندرج در مدرک تحصیلی آنان کمتر از معدل اعلام شده در اطلاعات ثبت نامی از طرف داوطلبان به این سازمان باشد) می‌باشند، صرفاً ثبت‌نام موقت و مشروط بعمل می آید.

4ـ ازپذیرفته‌شدگانی ‌که‌ حداکثر تا تاریخ‌ 31/6/93 فارغ‌التحصیل‌ نشوند،ثبت‌نام‌ به‌ عمل‌ نخواهد آمد و ضمن‌ «کان‌ لم‌ یکن» تلقی‌ شدن‌ قبولی‌ آنان‌ طبق‌ مقررات‌ با آنان‌ رفتار خواهد شد.

5ـ در هر مرحله‌ از آزمون (ثبت‌نام‌، پذیرش و یا هنگام‌ تحصیل‌)، چنانچه‌ مشخص‌ گردد که‌ داوطلبی‌ حقایق‌ را کتمان‌ نموده‌ و یا اطلاعات غلطی ارائه و واجد شرایط نمی‌باشد، قبولی‌ وی‌ لغو و طبق‌ مقررات‌ با وی‌ رفتار خواهد شد.

۱۳۹۳/۶/۶      

اطلاعیه انتخاب واحد نیمسال اول سال تحصیلی94-93

بدینوسیله  به اطلاع دانشجویان عزیز می رساند انتخاب واحد اینترنتی نیمسال اول سال تحصیلی 94-93 به شرح ذیل می باشد:

دانشجویان لازم است به نکات زیر توجه نمایند

* پس از پایان زمان تعیین شده برای انتخاب واحد تحت هیچ شرایطی انتخاب واحد صورت نخواهد گرفت .

*مسئولیت رعایت پیش نیاز دروس انتخابی به عهده شخص دانشجومی باشد .

* پرداخت کلیه شهریه ها از طریق آنلاین  می باشد .

*شروع کلاس های درس از 1/7/93 خواهد بود.

 

 

جدول زمانی انتخاب واحد دانشجویان موسسه غیرانتفاعی  دیلمان لاهیجان براساس تقویم آموزشی

روز

تاریخ

رشته

مقطع

شنبه

15/06/93

عمران

کارشناسی پیوسته و ناپیوسته

یکشنبه

16/06/93

عمران

کارشناسی پیوسته و ناپیوسته

کاردانی پیوسته و ناپیوسته

کارشناسی ارشد

دوشنبه

17/06/93

مدیریت و حسابداری و گیاهپزشگی و برق

کاردانی و کارشناسی

سه شنبه

18/06/93

نرم افزار و فناوری اطلاعات

کاردانی و کارشناسی

کارشناسی ارشد

چهارشنبه

19/06/93

معماری و گرافیک

کاردانی پیوسته و ناپیوسته

پنجشنبه

20/06/93

معماری

کارشناسی ارشد

کارشناسی پیوسته

شنبه

22/06/93

معماری

کارشناسی ناپیوسته

 

زمان انتخاب واحد مشروطی ها (2 یا 3 ترم ) متعاقبا اعلام خواهد شد.

شروع کلاس ها از روز سه شنبه مورخ 1/7/93 خواهد بود .


راهنمای انتخاب واحد اینترنتی:

þ               حتما از اینترنت پر سرعت ADSL  استفاده کنید.

þ               نرم افزار مرورگر وب، اینترنت اکسپلورر نسخه 6 یا بالاتر  باشد.

þ               آدرس وب سایت دانشگاه دیلمان: www.deylaman.ac.ir

þ               سامانه آموزشی: HTTP://31.184.160.27                           

þ               از سمت چپ صفحه اصلی سایت روی گزینه «ورود به سامانه آموزشی» کلیک کنید.

þ               «کد کاربری :شماره دانشجویی»و «رمز عبور: شماره شناسنامه» تعریف شده است.

þ               با مراجعه به بخش «راهنمای سیستم» می توانید مراحل انتخاب واحد را بصورت تصویری مشاهده نمایید.

þ               سقف تعداد واحدهای انتخابی برای دانشجوی عادی حداقل 14و حداکثر 20واحدبرای دانشجویان ورودی 91  دانشجویان مشروطی نیز مجاز به اخذ حداکثر 14واحد می باشند.

þ               دانشجویانی که دو یا سه ترم مشروط شده اند و یا سنوات آنها به پایان رسیده است به آموزش مراجعه نمایند .

þ             دانشجویان از گروه معارف (اخلاق و تربیت اسلامی ، اندیشه 1 ، اندیشه 2، انقلاب اسلامی و ریشه های آن ، تاریخ تحلیلی صدر اسلام  و تفسیر موضوعی قرآن کریم) فقط و فقطمجاز به انتخاب یک درس در طول یک ترم می باشند و در صورت اخذ  دو درس یک درس   آنها حذف و نمره آن صفر منظور خواهد شد .

þ                از مراجعه به آموزش برای تغییر گروه خودداری نمایید و حداکثر دقت را در انتخاب دروس به عمل آورید.

þ               در انتخاب دروس، نهایت دقت را در خصوص تطابق دروس پیشنیاز و  همنیاز داشته باشید.

þ               مسؤلیت رعایت دروس پیشنیاز و هم نیاز به عهده شخص دانشجو می باشدو دانشگاه هیچ مسئولیتی در این زمینه ندارد . (جز دانشجویان ترم آخر )

þ               پرداخت شهریه حتماً باید بصورت  «آنلاین» صورت پذیرد.

þ               دانشجویان کارشناسی ارشد می بایست طبق واحدهای مشخص شده در لیست دروس و همچنین ترم بندی خود دروس خود را اخذ نمایند . نمرات زیر 12 مردودی به حساب می آید و مجددا می بایست دروس زیر 12 را اخذ نمایند.

þ               دانشجویان برای اطلاع از تاریخهای حذف و اضافه و حذف اضطراری می توانند به تقویم آموزشی و خلاصه تقویم آموزشی در بخش معاونت آموزشی مراجعه نمایند .

þ               برای مشاوره انتخاب واحد می توانند در تاریخهای انتخاب واحد خود به مدیران گروه مراجعه نمایند .

مبلغ علی الحساب (پیش پرداخت ) شهریه نیمسال دوم 94-93 برای دانشجویان مقاطع کاردانی و کارشناسی 5/000/000 ریال (معادل پانصدهزارتومان)و دانشجویان مقطع ارشد10/000/000ریال(معادل یک میلیون ریال) می باشد.

۱۳۹۳/۶/۶      

قابل توجه دانشجویان کارشناسی ارشد نرم افزار ورودی مهر 92

قابل توجه دانشجویان کارشناسی ارشد نرم افزارورودی مهر سال 1392 که درس های سمینار و پایان نامه راباید در ترم جاری  اخذ نمایند :

جهت شرکت در جلسه توجیهی در تاریخ 18/6/93 ساعت 12 در کلاس 100 ساختمان 1 حضور بهم رسانند .

حضور تمامی دانشجویان ذکر شده  الزامی می باشد .

۱۳۹۳/۶/۵      

آخرین فرصت دانشجویان معماری برای اعلام آمادگی به گروه ، جهت دفاع از طرح نهایی(ویرایش شده)

تمامی دانشجویان معماری  ( کارشناسی ناپیوسته ) که درس طرح نهایی  را در ترم جاری  اخذ یا از ترم قبل تمدید نموده اندجهت ارائه و دفاع از طرح خود تا تاریخ9/6/93 فرصت دارند تا با پر کردن فرم تایید آمادگی دفاع توسط  استاد راهنما ( در سایت دانشگاه ) ، آمادگی خود را جهت دفاع اعلام نموده و در تاریخ  12 و 13 و 14 شهریور ماه در لیست دفاع قرار گیرند .

۱۳۹۳/۶/۵      

آخرین مهلت تسویه حساب دانشجویان کارشناسی ارشد ورودی مهر 91

 

به اطلاع دانشجویان کارشناسی ارشد ورودی مهر 91 می رساند
 
در صورت عدم پرداخت بدهی تا تاریخ 93/6/6 کلیه واحدهای اخذ شده نیمسال 922 حذف خواهد گردید.
۱۳۹۳/۶/۴      

توجه:دانشجویانی که وضعیت تحصیلی ایشان در سیستم بلاتکلیف شده و قادر به ورود سامانه نمی باشند

تمامی دانشجویانی که وضعیت تحصیلی ایشان در سیستم بلاتکلیف شده و قادر به ورود سامانه نمی باشند جهت روشن شدن وضعیت آموزشی خود قبل از انتخاب واحد شهریور ماه 1393 به آموزش مراجعه نمایند.

تذکرات مهم:

1.ساعت مراجعه به آموزش شنبه تا چهارشنبه ساعت 12-8 می باشد .

2.در صورتی که پس از زمان انتخاب واحد به آموزش مراجعه نمایند انتخاب واحد برای ایشان تمدید و یا به صورت دستی انجام نخواهد شد و  عدم مراجعه دانشجو در زمان تعیین شده  به منزله انصراف از تحصیل ایشان خواهد بود .

۱۳۹۳/۶/۳      

آخرین فرصت دانشجویان معماری برای اعلام آمادگی به گروه ، جهت دفاع از طرح نهایی

تمامی دانشجویان معماری  ( کارشناسی ناپیوسته ) که درس طرح نهایی  را در ترم جاری  اخذ یا از ترم قبل تمدید نموده اندجهت ارائه و دفاع از طرح خود تا تاریخ 9/6/93 فرصت دارند تا با پر کردن فرم تایید آمادگی دفاع توسط  استاد راهنما ( در سایت دانشگاه ) ، آمادگی خود را جهت دفاع اعلام نموده و در تاریخ  14 و 15 شهریور ماه در لیست دفاع قرار گیرند .

۱۳۹۳/۶/۳      

قابل توجه دانشجویانی که امورفارغ التحصیلی خود را در مرداد93 بطور کامل انجام داده اند

صدور مدرک پایان تحصیلات برای دانشجویانی که امور فارغ التحصیلی (دریافت امضاء از کارشناسان واحدها و مدیران گروه ) خود را در تاریخ های 19-20 و21 مردادماه  انجام داده اند آغاز شده و پس از تکمیل فرایند صدور و تایید نهایی آماده تحویل به دانشجویان می باشد .بنابراین ایندسته از دانشجویان از تاریخ 22 شهریورماه 93 می توانند برای دریافت مدرک خود به دانشگاه مراجعه نمایند .

تذکر : این مدرک شامل دانشجویان پسری که فاقد کارت پایان خدمت می باشند نمی شود و همان گواهی ابطال معافیت که تحویل آنها شده است بمنزله مدرک  دانشجویان  مشمول می باشد ، همچنین درصورتی که پرونده شما داری نقص بوده لازم است هنگام دریافت گواهینامه پایان تحصیلات ،نواقص پرونده را برطرف نمایید .

۱۳۹۳/۵/۲۸      

تاریخ شروع امتحانات ترم تابستان و دریافت کارت ورود به جلسه

زمان دریافت کارت ورود به جلسه امتحانات تابستان 93-92

اطلاعیه آموزش:

از تاریخ 28/5/93  با مراجعه به سامانه آموزش می توانید کارت ورود به جلسه خود را دریافت نمایید.

    تاریخ شروع امتحانات  1/6/93   می باشد. کلیه امتحانات در ساختمان   1   برگزار می گردد.

راهنما:ابتدا از صفحه اصلی وب سایت دیلمان (www.deylaman.ac.ir)روی لینک سامانه آموزش (http://31.184.160.27/) کلیک نمایید - کد کاربری = شماره دانشجویی و کلمه عبور = شماره شناسنامه - پس از ورود به سامانه، از منوی گزارش، گزینه کارت جلسه امتحان را کلیک و کارت ورود به جلسه را چاپ نمایید.

تذکرات مهم :

1- همراه داشتن کارت ورود به جلسه و کارت دانشجویی در جلسات امتحانی الزامی است.

2- دانشجو موظف است 15 دقیقه قبل از شروع امتحان در جلسه حضور یابد.

3- عدم امضا لیست حضور و غیاب امتحانی توسط دانشجو به منزله غیبت غیرموجه در جلسه امتحان و نمره صفر در آن درس می باشد.

4- آوردن هرگونه وسایل اضافی از قبیل کیف، تلفن همراه، وسایل صوتی، جزوه، کتاب، و ماشین حساب به جلسه امتحان ممنوع می باشد. استفاده از ماشین حساب تنها در امتحاناتی مجاز می باشد که استاد مربوطه اجازه استفاده از آن را در بالای برگه سؤالات مشخص نموده باشد. مسئولیت ناشی از مفقود شدن وسایل فوق الذکر به عهده شخص دانشجو بوده و موسسه هیچگونه مسئولیتی در این مورد نخواهد داشت.

5- از پوشیدن لباس و کفش نامناسب خودداری نمایید. با دانشجوی خاطی بطور جدی برخورد خواهد شد.

اطلاعیه امور مالی:

دانشجویان بدهکار حداکثر تا تاریخ 31/5/93 مهلت دارند جهت پرداخت باقیمانده شهریه بصورت اینترنتی اقدام نمایند در غیر اینصورت مجاز به دریافت کارت ورود به جلسه نمی باشند.

راهنما:مراحل پرداخت آنلاین را با دقت انجام دهید. از تمامی کارت های عضو شتاب می توانید استفاده نمایید. رمز دوم کارت را از طریق عابر بانک فعال نمایید. ساعات 10 صبح الی 3 بعدازظهر بیشترین ترافیک عملیات بانکی است و امکان خطا وجود دارد. پیغام خطای بانکی یا خطای بازگشتی یعنی عملیات پرداخت را با فاصله چند ساعت تکرار نمایید. پس از ساعت 11 شب، پرداخت آنلاین امکان پذیر نمی باشد.

  دانشجویانی که کارت ورود به جلسه امتحان نداشته باشند از حضورشان در جلسه امتحان جلوگیری بعمل می آید.

                                                            «موسسه آموزش عالی دیلمان لاهیجان»                                                                                                                                                                                                                                                  

۱۳۹۳/۵/۲۸      

صفحات :
۱
 
۲
 
۳
 
۴
 
۵
 
  ...   صفحه بعد صفحه آخر