برگزاری نهمین نمایشگاه بزرگ کتاب استان گیلان

 

برگزاری نهمین نمایشگاه بزرگ کتاب استان گیلان

 

به اطلاع کلیه دانشگاهیان ( اساتید و دانشجویان ) محترم می رساند؛

 

نهمین نمایشگاه بزرگ کتاب استان از تاریخ 28 آبان لغایت 4 آذر ماه سال جاری

در محل دائمی نمایشگاه های استان برگزار می گردد.

 

لذا از کلیه علاقمندان جهت بازدید از این نمایشگاه دعوت بعمل می آید.

 

** برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به خانم توانچه مراجعه نمایید.

۱۳۹۲/۸/۲۶      

نحوه استفاده از پکیج امور پایان نامه های کارشناسی ارشد

دانشجویان گرامی در صفحه اصلی با مراجعه به معاونت پژوهشی و انتخاب مدیریت امور پژوهشی و تحصیلات تکمیلی ، با انتخاب امور پایان‌نامه‌ کارشناسی ارشد می‌توانند فرم انتخاب استاد راهنما و فرم پروپوزال و سایر فرم‌های مربوطه را دریافت کنند.

۱۳۹۲/۴/۳۱      

آئین نامه اعطای جوایز تشویقی مقالات اعضای هیأت علمی و مدرسین و دانشجویان موسسه

آئین نامه اعطای جوایز تشویقی مقالات
موسسه آموزش عالی دیلمان
 
به منظور ایجاد بستر مناسب برای ارتقاء فعالیت های پژوهشی و افزایش سطح کیفی و کمی آن و همچنین جهت تشویق اعضای هیأت علمی و مدرسین و دانشجویان موسسه و ارتقای رتبه پژوهشی موسسه، به مقالاتی که آدرس موسسه آموزش عالی دیلمان توسط یکی از مولفین به عنوان تنها آدرس مولف قید شده باشد، و همچنین آدرس ایمیل مولف با پسوند سایت موسسه (deylaman.ac.ir@) باشد، با در نظر گرفتن تعداد و ترتیب اسامی مولفین، مطابق آئین نامه ارتقاء، حداکثر مبالغ تشویقی زیر به همان مولف تعلق می گیرد:
الف) مقالات چاپ یا پذیرفته شده ISI در مجلات معتبر -  3/000/000 ریال.
ب) مقالات چاپ یا پذیرفته شده در مجلات معتبر علمی- پژوهشی: 2/000/000ریال
ج) مقالات چاپ یا پذیرفته شده در مجلات معتبر علمی ترویجی: 1/000/000 ریال
د) مقالات ارائه شده در کنفرانس های معتبر علمی داخل و خارج در صورت چاپ مقاله کامل در کتابچه یا CD کنفرانس:1/000/000 ریال. 
ه) مقالات ارائه شده در کنفرانس های معتبر علمی داخل و خارج به همراه چاپ چکیده مقاله در کتابچه: 500/000ریال.
و)  مقالات ارائه شده در کنفرانس های دانشجویی معتبر در صورت چاپ: 500/000ریال.
تبصره 1: تحویل عین فایل PDF و یک نسخه کپی کاغذی مقاله به موسسه الزامی می باشد.
تبصره 2: در خواست شرکت دانشجویان در همایش ها و مسابقات علمی حسب مورد در شورا طرح و تصمیم گیری خواهد شد.
تبصره 3: اعضای هیأت علمی و دانشجویان موسسه که با استفاده از مأموریت علمی در کنفرانس شرکت نماید از امتیازات بندهای (د) ، (ه) و (و) این آئین نامه نمی تواند استفاده کند.
این آئین نامه در 6 بند و 3 تبصره در تاریخ 90/10/28 توسط هیأت موسس تصویب شد (صورتجلسه شماره 136) و از این تاریخ به مدت 1 سال معتبر و لازم الاجرا خواهد بود و پس از آن می تواند مورد بازنگری قرار گیرد.
(مؤلفان گرامی در زمان ارسال مقاله، در صورت نداشتن ایمیل با  Domainسایت مؤسسه، به امور پژوهشی مراجعه نمایید.)
 
۱۳۹۱/۹/۲۸      

گزارشی از بازدید هشتمین نمایشگاه بزرگ کتاب گیلان

بازدید ازهشتمین نمایشگاه بزرگ کتاب گیلان  که دویست و هفدهمین نمایشگاه کتاب استانی بوده ساعت 10صبح  روز پنج شنبه مورخ 27/07/1391با حضور در محل برگزاری نمایشگاه آغاز گردید.

این بازدیدجهت تهیه لیست کتابهای مورد نیاز رشته های تحصیلی موجود در این مؤسسه بوده که با مشورت مدیر گروه ها واساتید محترم صورت گرفته بود.

این نمایشگاه از تاریخ 24 الی 30 مهرماه از ساعت 10 الی 20 در محل نماشگاههای بین المللی گیلان واقع در4 کیلومتری جاده رشت-تهران شهر برگزار گردید.

  420 ناشر در در این نمایشگاه مشارکت داشتند که از این تعداد 350 ناشر از سراسرکشور و70 ناشرداخل استانی بودند و بیش از 40 هزار عنوان کتاب در موضوعات کتاب های حقوقی، دانشگاهی، عمومی، زبان، کشاورزی، کمک آموزشی، کودکان و نوجوانان، مذهبی و هنری در قالب 210 غرفه عرضه می نمودند.

عموم بازدید کنندگان نیز با در دست داشتن کارت ملی خود بادریافت بن تخفیف 20 درصدی از باجه های بانک صادرات مستقر در مکان نمایشگاه و با تخفیف اجباری حداقل 20 درصدی از سوی ناشران با تهیه کتابهای مورد نیاز خود می توانستند بهترین بهره وری را از این فرصت بدست آمده داشته باشند و با رضایت  از عملکرد نمایشگاه و تخفیف های در نظر گرفته شده از سوی ناشران کشوری و استانی اقدام به خرید کتابهای مورد نیاز و نرم افزارهای آموزشی نمایند.

ازمبلغ 20/000/000 اعتبار تخصیص یافته جهت تهیه کتب مورد نیاز رشته ها و مقاطع مختلف تحصیلی موجود در این مؤسسه تعداد 197جلد کتاب خریداری گردید که از این تعداد 194جلد کتاب تخصصی و 3جلد آن عمومی بوده که تعداد قابل توجهی از این کتابها جهت استفاده گروه ارشد معماری خریداری شده است.

لیست کتابهای خریداری شده بزودی در سایت قرار خواهد گرفت.

 

(امور پژوهشی دانشگاه)

۱۳۹۱/۸/۱۶      

بن کارت الکترونیک خرید کتاب

 

دانشجویان ثبت نامی دریافت بن کارتالکترونیک خرید کتابمی توانند بادرست داشتن کارت دانشجویی جهت دریافت بن کارت خود به خانم توانچه مراجعه نمایند.

 


۱۳۹۱/۶/۱۵      

صفحات : صفحه قبل
۱
 
۲