لینک سایت اطلاع رسانی ستاد ملی اربعین دانشگاهیان

ضمن عرض تسلیت به مناسبت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و یاران با وفایش و آرزوی توفیق همراهی دانشگاهی با حرکت عظیم فرهنگی مردمی اربعین حسینی، لینک سایت اطلاع رسانی ستاد ملی اربعین دانشگاهیان، جهت ثبت اطلاعات و استفاده از امکانات و ظرفیت های این ستاد به آدرس زیر در دسترس می باشد.

www.sagha-noor.ir

از دانشگاهیان علاقه مند در خواست می شود تا تاریخ 1 آبان 97 در سایت ثبت نام نموده و در این حرکت مهم فرهنگی مذهبی شرکت نمایند.

۱۳۹۷/۷/۲۳      

سیر نمایشگاهی آغاز تا پایان دفاع مقدس تولید دبیرخانه مرکزی کنگره ملی شهدای دانشجو

سیر نمایشگاهی آغاز تا پایان دفاع مقدس از سری تولیدات دبیرخانه مرکزی کنگره ملی شهدای دانشجو

ضمن عرض تسلیت به مناسبت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و یاران با وفایش به اطلاع دانشگاهیان گرانقدر می رساند در راستای لزوم آشنایی دانشجویان با فرهنگ و ارزش های والای دفاع مقدس، سیر نمایشگاهی آغاز تا پایان دفاع مقدس از سری تولیدات دبیرخانه مرکزی کنگره ملی شهدای دانشجو از طریق فایل های ضمیمه ( 1 -2- 3 ) ارائه می گردد.

 

 

۱۳۹۷/۷/۲۳      

قابل توجه دانشجویان علاقمند به عضویت در بسیج دانشجویی موسسه

بدینوسیله از خواهران و برادران دانشجویی که علاقمند به حضور در بسیج دانشجویی می باشند دعوت بعمل می آید تا پس از تکمیل فرم ثبت نام، با در دست داشتن مدارک ذیل به امور فرهنگی مراجعه نمایند :
کپی شناسنامه، کارت ملی، کارت دانشجویی، کارت پایان خدمت، 2 قطعه عکس

دانلود فرم

۱۳۹۷/۷/۲۳      

دیدار سرپرست و کارکنان دانشگاه دیلمان با خانواده شهدا به مناسبت دهه مبارکه فجر

دیدار سرپرست و کارکنان دانشگاه دیلمان با خانواده شهدا به مناسبت دهه مبارکه فجر

 

روز سه شنبه 17 بهمن ماه ، سرپرست محترم دانشگاه دیلمان بهمراه جمعی از کارکنان این مؤسسه با همراهی ریاست محترم بنیاد شهید لاهیجان و ... از خانواده شهید علی محمد تکی زاده دیدار کردند.

در این دیدار که در قالب برنامه های مصوب ایام ا... دهه فجر صورت گرفت، سرپرست محترم دانشگاه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس، شهدا را مظهر شجاعت ، جوانمردی و ایثار دانستند.

آنان در پایان با قرائت فاتحه یاد و خاطره این شهید را گرامی داشتند.

۱۳۹۱/۱۱/۲۴      

نشست صمیمی مسئولین، کارکنان و هیأت علمی دانشگاه به مناسبت گرامیداشت دهه فجر

نشست صمیمی مسئولین ، کارکنان و هیأت علمی دانشگاه به مناسبت گرامیداشت دهه فجر

 

به مناسبت گرامیداشت ایام ا... دهه فجر، در روز سه شنبه 17 بهمن ماه، نشستی با حضور دکتر قریشی سرپرست محترم مؤسسه و دکتر جزنی معاونت محترم دانشجویی و کلیه کارکنان و هیأت علمی این دانشگاه در کتابخانه این مؤسسه برگزار گردید.

در این جلسه آقای دکتر قریشی سرپرست محترم مؤسسه ضمن تبریک ایام ا... دهه فجر و پیروی انقلاب اسلامی به بررسی اهمیت انقلاب اسلامی و گسترش آن در سراسر جهان پرداخت. استکبار جهانی برای موفق نشدن انقلاب اسلامی در ایران دست به توطئه های بسیار بزرگی پس از پیروزی انقلاب اسلامی زد که هر کدام از آنها کافی بود تا دولتی و حکومتی را از بین ببرد و با توجه به رهبری های حکیمانه حضرت امام (ره) و مقام معظم رهبری و هوشیاری، بصیرت و در صحنه بودن مردم ایران تمامی توطئه ها را نقش بر آب کرد و جمهوری اسلامی با قدرت در مسیر رشد و تعالی به پیش می رود.

همچنین آقای دکتر جزنی در مورد انقلاب اسلامی فرمودند که در سال 63 از آیه ا... مهدوی کنی سوال کردم که انقلاب اسلامی را تعریف کنید که ایشان فرمودند انقلاب اسلامی ناموس من است و مدتی بعد حضرت امام (ره) فرمودند که انقلاب اسلامی عقلانیت محض است و کل دنیا را فراخواهد گرفت.

۱۳۹۱/۱۱/۲۴      

صفحات :
۱
 
۲
 
صفحه بعد