دیدار سرپرست و کارکنان دانشگاه دیلمان با خانواده شهدا به مناسبت دهه مبارکه فجر

دیدار سرپرست و کارکنان دانشگاه دیلمان با خانواده شهدا به مناسبت دهه مبارکه فجر

 

روز سه شنبه 17 بهمن ماه ، سرپرست محترم دانشگاه دیلمان بهمراه جمعی از کارکنان این مؤسسه با همراهی ریاست محترم بنیاد شهید لاهیجان و ... از خانواده شهید علی محمد تکی زاده دیدار کردند.

در این دیدار که در قالب برنامه های مصوب ایام ا... دهه فجر صورت گرفت، سرپرست محترم دانشگاه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس، شهدا را مظهر شجاعت ، جوانمردی و ایثار دانستند.

آنان در پایان با قرائت فاتحه یاد و خاطره این شهید را گرامی داشتند.

۱۳۹۱/۱۱/۲۴      

نشست صمیمی مسئولین، کارکنان و هیأت علمی دانشگاه به مناسبت گرامیداشت دهه فجر

نشست صمیمی مسئولین ، کارکنان و هیأت علمی دانشگاه به مناسبت گرامیداشت دهه فجر

 

به مناسبت گرامیداشت ایام ا... دهه فجر، در روز سه شنبه 17 بهمن ماه، نشستی با حضور دکتر قریشی سرپرست محترم مؤسسه و دکتر جزنی معاونت محترم دانشجویی و کلیه کارکنان و هیأت علمی این دانشگاه در کتابخانه این مؤسسه برگزار گردید.

در این جلسه آقای دکتر قریشی سرپرست محترم مؤسسه ضمن تبریک ایام ا... دهه فجر و پیروی انقلاب اسلامی به بررسی اهمیت انقلاب اسلامی و گسترش آن در سراسر جهان پرداخت. استکبار جهانی برای موفق نشدن انقلاب اسلامی در ایران دست به توطئه های بسیار بزرگی پس از پیروزی انقلاب اسلامی زد که هر کدام از آنها کافی بود تا دولتی و حکومتی را از بین ببرد و با توجه به رهبری های حکیمانه حضرت امام (ره) و مقام معظم رهبری و هوشیاری، بصیرت و در صحنه بودن مردم ایران تمامی توطئه ها را نقش بر آب کرد و جمهوری اسلامی با قدرت در مسیر رشد و تعالی به پیش می رود.

همچنین آقای دکتر جزنی در مورد انقلاب اسلامی فرمودند که در سال 63 از آیه ا... مهدوی کنی سوال کردم که انقلاب اسلامی را تعریف کنید که ایشان فرمودند انقلاب اسلامی ناموس من است و مدتی بعد حضرت امام (ره) فرمودند که انقلاب اسلامی عقلانیت محض است و کل دنیا را فراخواهد گرفت.

۱۳۹۱/۱۱/۲۴      

محفل انس با قرآن کریم به مناسبت اربعین حسینی(ع)

 

محفل انس با قرآن کریم به مناسبت اربعین حسینی (ع)

با حضور قاریان ممتاز و گروه تواشیح

زمان: پنجشنبه 7 دی ماه

بعد از نماز مغرب و عشاء ساعت 18

مکان: ساختمان مرکزی مؤسسه دیلمان شماره 1

۱۳۹۱/۱۰/۴      

گزارش تودیع و معارفه بسیج دانشجویی شهید حاج ابوالحسن کریمی

 

گزارش تودیع و معارفه بسیج دانشجویی شهید حاج ابوالحسن کریمی

با سلام،

بدینوسیله به اطلاع میرساند در تاریخ 20/9/91 جلسه تودیع و معارفه با حضور دکتر قریشی سرپرست مؤسسه، آقایان آذرنیا مدیر آموزش، مهندس چرختاب مدیر دانشجویی و مدیرگروه عمران، مهندس پرویزی مدیر پژوهشی و مدیر گروه معماری، دکتر سراجی مدیر گروه گیاهپزشکی، کوچکی مدیر حراست، جعفری مدیر گروه عمومی و فدایی هیأت علمی گروه حسابداری و جناب آقای خرم جانشین و نماینده بسیج دانشجویی استان گیلان و سرکار خانم شکری نماینده بسیج شهرستان لاهیجان و اعضای شورای بسیج دانشجویی برگزار گردید، در این مراسم از آقای محمود جبارپور به عنوان مسئول سابق بسیج تقدیر و تشکر به عمل آمد و آقای صادق مهدی پور به عنوان مسئول جدید بسیج دانشگاه معرفی گردید. در این مراسم ابتدا سرپرست دانشگاه خصوصیات نیروهای بسیج را از منظر مقام معظم رهبری (حفظ ا...) بیان کردند که بسیجی باید ایمان عمیق توأم با عواطف و احساسات پاک و صادقانه داشته باشد، خودسازی و بصیرت را برای مقابله با دشمن بکار ببرد، منطقی بیندیشد و منطقی عملکندوامیدوار و شاد باشد و سپس جناب آقای خرم خصوصیات جوان را از منظر حضرت امام جعفر صادق(ع) عنوان نمودند که بسیجیان باید به امام خود اقدا کرده و الگو باشند و از تمام ظرفیتهای دانشگاهی برای جذب نیرو استفاده کنند و همچنین تعامل مثبت و سازنده با تمام مسئولین دانشگاه داشته باشد.

۱۳۹۱/۹/۲۲      

ثبت نام بسیج اساتید آغاز شد.

روی ادامه کلیک نمائید.

۱۳۹۱/۹/۷      

صفحات : صفحه قبل
۱
 
۲